SlužbyStínící technika stavebniny černý - Stínící technika

Rolety Den a noc - novinka na trhu!


Nově jsme pro Vás do sortimentu zařadili interiérové rolety Den a noc.


Jedná se o rolety, které kombinují výhody klasických žaluzií a látkových rolet.

Fungují na principu střídání průhledné a neprůhledné látky. Průhledná látka může být tvořena síťkou s velkými oky nebo i průsvitnou látkou. Rolety můžete kompletně vytáhnout nahoru nebo libovolně zastavit v jakékoliv pozici na okně. Pokud překryjete průhledné pruhy za sebe, tak do místnosti pustíte 50 % světla. Pokud neprůhledné pruhy posunete tak, že se nebudou překrývat, tak okno zatemníte jako u klasických látkových rolet. Velmi lehce tak nastavíte průchod světla do místnosti.

Jak vybrat rolety Den a noc

Rolety nabízíme ve více než 150 odstínech a třech kazetách. Látky jsou vyrobené z polyesteru, který je speciálně upraven pro použití právě pro rolety. Přes látku nebude vidět do místnosti a neprojdou ani sluneční paprsky. Výběrem látky tak volíte intenzitu světla, která v místnosti výsledně bude. Pokud vyberete látku s nižší gramáží ve světlé barvě, bude místnost dobře prosvětlena. Tento typ rolet se hodí například do kuchyně nebo obývacího pokoje. Obecně tam, kde se nespí. Pokud v místnosti spíte, doporučujeme volit látky spíše s větší gramáží a tmavší. Výběru se bát nemusíte, rádi Vám poradíme.

Látkové rolety nabízíme v otevřené kazetě, v POLO kazetě a v MAXI kazetě. Největší výhodu otevřené kazety je, že při její instalaci Vám nebudeme vrtat do rámu okna. Roleta bude držet vždy na rámu okna, a to i po otevření okna na ventilaci. POLO kazeta se již do okna musí vrtat. Oproti otevřené kazetě je pevnější a má horní designovou stříšku. Rolety v této kazetě Vám umíme vyrobit až do šířky 210 cm. Největší kazetou je kazeta MAXI. Celý návin látky je schován v celokovovém provedení kazety. U této kazety je možné využít i stříbrnou variantu. Všechny typy kazet je možné upevnit na rám okna, do zdi nebo do stropu.

Rolety umíme vybavit i elektrickým motorem, nebojte se zeptat. Rádi Vám poradíme.

Snadná a rychlá údržba

Málokdo má v dnešní uspěchané době čas na dlouhé a komplikované čištění žaluzií. Proto Vás jistě potěší, že nad údržbou strávíte sotva pár minut, dokonce je nemusíte ani sundávat z okna. Jelikož se rolety svým pohybem neustále oklepávají, nedochází k usedání prachu.

Rolety můžete jednoduše očistit suchým nebo vlhkým hadříkem. Na fleky zvolte jemný čisticí prostředek, který nezmění barevnost rolety. Pozor! Každý čisticí prostředek nejprve otestujte na malém kousku látky, který nejde vidět. Na čištění můžete použít také vysavač, snižte však jeho výkon na minimum.


otevřená kazeta

POLO kazeta

MAXI kazeta

Fotogalerie


Jméno:

E-mail:

Text:


Služby

Napsat dotaz

Jméno:

E-mail:

Text:

Ověřeno zákazníky

  • Super obchod, skvělá komunikace.
  • Rozumná cena.
  • Rychlost, perfektní zabalení, doporučuji.


Na všech našich pobočkách je možná

PLATBA KARTOU.

Sphere CARTE

© 2024 Insion