Hetline IZOL 1kg HET

Hetline IZOL 1kg HET - Barvy, laky a chemie Barvy, laky, spreje Malířské barvy Interiérové Bílé

Hetline IZOL 1kg HET.

Speciální izolační disperzní barva proti skvrnám. Doporučujeme dle potřeby do všech prostorů.


518,- Kč / ks
bez DPH: 428,03
kód: 9409
do oblíbených

skladem,

Výrobce: HET ks
Teplice: 0 ks
Bílina: 2 ks
Duchcov: 1 ks
Krupka: 1 ks
Litvínov: 2 ks


máte dotaz?

garance spokojenosti nebo vrácení.

 sdílejte.



Barvy, laky a chemie Barvy, laky, spreje Malířské barvy Interiérové Bílé » Hetline IZOL 1kg HET

přednosti:

skladování:


Upřesnění parametrů pro Hetline IZOL 1kg HET

Výrobce: HET


přejít na Barvy, laky a chemie Barvy, laky, spreje Malířské barvy Interiérové Bílé

Hetline IZOL 1kg HET

...také Vás může u Hetline IZOL 1kg HET zajímat:

2 427,- Kč /
bez DPH: 2 005,58
Hetline 15kg+3kg HET

Hetline 15kg+3kg HET

Interiérová disperzní vysoce bílá barva pro nátěry velmi hladkých povrchů stěn a stropů. Doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice.

1 226,- Kč /
bez DPH: 1 013,03
Hetline SAN Active 7kg HET

Hetline SAN Active 7kg HET

Interiérová barva ošetřená biocidním přípravkem proti plísním. Doporučujeme do místností s vyšší vlhkostí a špatnou větratelností např. do koupelen, sklepů apod. tam kde je vyšší riziko vzniku plísní.

728,- Kč /
bez DPH: 601,58
Hetline SAN Active 15kg HET

Hetline SAN Active 15kg HET

Interiérová barva ošetřená biocidním přípravkem proti plísním. Doporučujeme do místností s vyšší vlhkostí a špatnou větratelností např. do koupelen, sklepů apod. tam kde je vyšší riziko vzniku plísní.

1 485,- Kč /
bez DPH: 1 227,53
Hetline Super Wash 5kg HET

Hetline Super Wash 5kg HET

Interiérová polomatná vysoce omyvatelná barva. Vhodná k nátěrům schodištních soklů, chodeb, zdravotnických a školních zařízení, kuchyní, učeben, čekáren, dětských pokojů apod.

1 136,- Kč /
bez DPH: 938,93
HET- Hetline SAN Active 1,5kg HET

HET- Hetline SAN Active 1,5kg HET

Interiérová barva ošetřená biocidním přípravkem proti plísním. Doporučujeme do místností s vyšší vlhkostí a špatnou větratelností např. do koupelen, sklepů apod. tam kde je vyšší riziko vzniku plísní.

164,- Kč /
bez DPH: 135,53
Hetline Super Wash 1kg HET

Hetline Super Wash 1kg HET

Interiérová polomatná vysoce omyvatelná barva. Vhodná k nátěrům schodištních soklů, chodeb, zdravotnických a školních zařízení, kuchyní, učeben, čekáren, dětských pokojů apod.

306,- Kč /
bez DPH: 252,53
Hetline Super Wash 12kg HET

Hetline Super Wash 12kg HET

Interiérová polomatná vysoce omyvatelná barva. Vhodná k nátěrům schodištních soklů, chodeb, zdravotnických a školních zařízení, kuchyní, učeben, čekáren, dětských pokojů apod.

2 423,- Kč /
bez DPH: 2 002,89

E-shop


Ověřeno zákazníky

  • Super obchod, skvělá komunikace.
  • Rozumná cena.
  • Rychlost, perfektní zabalení, doporučuji.


Na všech našich pobočkách je možná

PLATBA KARTOU.

Sphere CARTE


© 2026 Insion

Navštívené:

Hetline IZOL  1kg HETHetline IZOL 1kg HET
PVC odbočka 110/40 87°PVC odbočka 110/40 87°
Spínač č. 1 Asfora bílý EPH0100121Spínač č. 1 Asfora bílý EPH0100121
Víčko kouřové 105mmVíčko kouřové 105mm
Rukavice bavlněné s nopyRukavice bavlněné s nopy
Semínka cibule jarní bíláSemínka cibule jarní bílá
PVC odbočka  75/75 87° HTEAPVC odbočka 75/75 87° HTEA
Substrát pro výsev a množení 20lSubstrát pro výsev a množení 20l
PVC odbočka  75/75 67° HTEAPVC odbočka 75/75 67° HTEA
Štětec plochý 40mm S6Štětec plochý 40mm S6
Dřevosan 5kg hnědýDřevosan 5kg hnědý
Šlapák kmen 45cm VIKOŠlapák kmen 45cm VIKO
Hmoždinka FU 10/60Hmoždinka FU 10/60
Váleček 18cm/48mm Mikro8Váleček 18cm/48mm Mikro8
Páska papírová 25mmx50mPáska papírová 25mmx50m