Brýle ochranné

Brýle ochranné - Ochranné pomůcky, rukavice, oděvy Ochranné pomůcky Brýle, kukly

Brýle ochranné.

Polykarbonátový rámeček a straničky. Měkké koncovky a měkký drážkovaný nosní můstek, díky kterým tyto brýle dokonale padnou a nesklouzávají.


41,- Kč / ks
bez DPH: 33,79
kód: 18109
do oblíbených

skladem,

Teplice: 2 ks
Bílina: 3 ks
Duchcov: 0 ks
Krupka: 0 ks
Litvínov: 0 ks


máte dotaz?

garance spokojenosti nebo vrácení.

 sdílejte.



Ochranné pomůcky, rukavice, oděvy Ochranné pomůcky Brýle, kukly » Brýle ochranné


přejít na Ochranné pomůcky, rukavice, oděvy Ochranné pomůcky Brýle, kukly

Brýle ochranné

...také Vás může u Brýle ochranné zajímat:

36,- Kč /
bez DPH: 29,44
Brýle ochranné Monolux

Brýle ochranné Monolux

Čiré ochranné brýle z měkkého PVC, polykarbonátový zorník CE EN 166.

39,- Kč /
bez DPH: 32,55
Brýle ochranné Astrilux tmavé

Brýle ochranné Astrilux tmavé

Kouřové ochranné brýle s polykarbonátovým zorníkem, nylonové nastavitelné straničky, nemlživé, ochrana proti poškrábání, CE EN 170.

87,- Kč /
bez DPH: 71,65
Brýle ochranné čiré

Brýle ochranné čiré

Ochranné brýle VISITOR s čirým zorníkem a přímým větráním, které jsou vhodné i přes dioptrické brýle.

41,- Kč /
bez DPH: 33,75

788,- Kč /
bez DPH: 651,04

399,- Kč /
bez DPH: 330,00

E-shop


Ověřeno zákazníky

  • Super obchod, skvělá komunikace.
  • Rozumná cena.
  • Rychlost, perfektní zabalení, doporučuji.


Na všech našich pobočkách je možná

PLATBA KARTOU.

Sphere CARTE


© 2026 Insion

Navštívené:

Brýle ochrannéBrýle ochranné
Olejnička 90mlOlejnička 90ml
Omítačka ručníOmítačka ruční
Klíčky SLUNEČNICE 20gKlíčky SLUNEČNICE 20g
Fréza do polystyrenu 70mmFréza do polystyrenu 70mm
Vodotěs 5kg HASOFTVodotěs 5kg HASOFT
Vapex 125lVapex 125l
Ms- víčko 1/2"Ms- víčko 1/2"
Sada sprchová FASTSada sprchová FAST
Čistič benzínový technický 420mlČistič benzínový technický 420ml
Vodováha 150cmVodováha 150cm
Profil CW  75  3000mmProfil CW 75 3000mm
Klíčky PÍSKAVICE 20gKlíčky PÍSKAVICE 20g
Fasadin  3kg HETFasadin 3kg HET
Semínka hrách cukrovýSemínka hrách cukrový